Uprzejmie informujemy, iż strona jest w trakcie aktualizacji związanej ze zmianą obowiązujących przepisów.

O FIRMIE

Witamy na stronie firmy Baltwis Idea. Sp. z o.o.

BALTWIS Idea specjalizuje się w organizowaniu procesu certyfikacji w systemie GOST R, u polskich producentów eksportujących na rynek Unii Celnej -Rosja, Białoruś i Kazachstan, a także innych państw byłego ZSRR, a tworzących dziś Wspólny Obszar Gospodarczy.

Pracownicy naszej firmy zajmują się certyfikacją w systemie GOST R od 1994 r.

W przeciągu tych kilkunastu lat pracy w dziedzinie organizacji procesu certyfikacji w systemie GOST R, udało nam się poznać metody pracy rosyjskich ekspertów. Wspólnie z nimi wypracowaliśmy sposób postępowania, uwzględniający zarówno wymogi, niestety mocno zbiurokratyzowanego rosyjskiego systemu, jak i współczesne, od momentu wejścia Polski w struktury UE, znacznie uproszczone procedury uruchamiania produkcji i kontroli nad jakością.

BALTWIS Idea rozwiązuje także inne problemy związane z eksportem lub inwestycjami na kierunku wschodnim, z którymi polscy eksporterzy lub inwestorzy, nie mogą sobie poradzić – pomagamy prawidłowo formułować umowy, sprawdzamy prawidłowość tłumaczeń, zgodność kontraktów z obowiązującym prawem i normami, pomagamy prawidłowo zarejestrować działalność gospodarczą zgodnie ze standardami i normami danego kraju, do uruchomienia produkcji włącznie.

BALTWIS Idea współpracuje z firmami doradczymi ze wschodu, specjalistami z różnych dziedzin gospodarki, co pozwala otrzymać rzetelne informacje na temat danego rynku, jak i przepisów prawno-celnych.

Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.Serdecznie zapraszamy do współpracy